Klik hier voor de homepage van Formatiedansen.nl Klik hier om een dansschool bij jou in de buurt te vinden.
Nieuws| Wedstrijden| Teams| Foto's| Video| Formatiedansen| Kampioenengalerij| Reglement| Links| Gastenboek| Contact

Video's

In de videogallery staan per evenement links naar video's van de optredende teams met daarbij de naam van de show. Wil je een video toevoegen? Geef ons via het contact-formulier de link door met daarbij datum van de video en een korte beschrijving. Alle video's van formatiedansen zijn welkom.

Evenement: Westfriese Formation Cup, 4 november 2012, Hoorn, Nederland
Nu in beeld: DSV Old Forest Ballroom - Oudenbosch

European Dance Explosion Gala Arnhem 28 maart 2015
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
DSV D-sync'd - A Woman's World
DSV Old Forest Ballroom - Bohemian Rhapsody (Finale)
DSV Old Forest Ballroom - Bohemian Rhapsody (Voorronde)
Dance Explosion A-team - Eternity (Finale)
Dance Explosion A-team - Eternity (Voorronde)
Double V A-team - Legends (Finale)
Dance Explosion B-team - Eternity (Finale)
Dance Explosion B-team - Eternity (Voorronde)
DSV Old Forest Latin - Joe Cocker (Kleine Finale)
DSV Old Forest Latin - Joe Cocker (Voorronde)
Open Jurering
Teampresentatie
Trailer

Double V Dance Gala Hoorn 07 februari 2015
Dance Explosion A-team - Eternity (Finale)
Dance Explosion A-team - Eternity (Voorronde)
Dance Explosion B-team - Eternity (Finale)
Dance Explosion B-team - Eternity (Voorronde)
DSV Old Forest Ballroom - Bohemian Rhapsody (Finale)
DSV Old Forest Ballroom - Bohemian Rhapsody (General Look)
DSV Old Forest Latin - Joe Cocker (Kleine Finale)
DSV Old Forest Latin - Joe Cocker (Voorronde)
Ballroom teams
Latin American teams
Verslag
Trailer

Step in Time Trophy Wervershoof 10 januari 2015
DSV Old Forest Ballroom - Bohemian Rhapsody
DSV Old Forest Latin - Joe Cocker (voorronde)
DSV Old Forest Latin - Joe Cocker (runner-up finale)
DSV Dance Explosion A-team - Eternity
DSV Dance Explosion B-team - Eternity
Ballroom teams
Latin American teams

WK Formatie Latin American Bremen (Duitsland) 06 december 2014
Grün Gold Club Bremen A-team - West Side Story
Duet Perm - High School
Vera Tyumen - You
Grün-Gold-Club Bremen - West Side Story (opent in nieuw venster)
Finale (opent in nieuw venster)
Halve finale (opent in nieuw venster)
Blockbuster WK Latin American Bremen 2014

Duits Kampioenschap Formatiedansen Ludwigsburg (Duitsland) 15 november 2014
Bremen und Braunschweig tanzen sich zum Titel (opent in nieuw venster)
Grün-Gold-Club Bremen A-team - West Side Story (opent in nieuw venster)
Grün-Gold-Club Bremen B-team - Final Countdown (opent in nieuw venster)
'Voorproefje' 1. TC Ludwigsburg Standaard (opent in nieuw venster)
'Voorproefje' 1. TC Ludwigsburg Latin American (opent in nieuw venster)

WK Formatie Standaard Braunschweig (Duitsland) 01 november 2014
Braunschweiger TSC - In Constant Touch
Vera Tyumen - Russian Souvenir
1. TC Ludwigsburg - Amour Fatal
Lotos jantar Elblag - Diamonds
Univers Minsk - Best Moments In Time
Olympia - Motives Of Rock Operas By Mozart
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
Step In Time Formation Team - The Final Countdown
Szilver TSE - Bon Jovi
Kadryl Bialystok - Chansons Crooner
Khatantuul - Phantom Of The Opera
Dance Club Floris Bistrita I - Rock The World
Braunschweiger TSC - In Constant Touch
World DanceSport Championship Formation Standard 2014

Guyz in Sync - Same Sex Dance
European Same Sex Dance Championships 2014
Pink Dance Night VDC Vienna Dance Contest
Got To Dance Series 2: Semi Final

Bremen bestaat dit jaar 50 jaar
Bremer Tanzsportverband feiert 50. Geburtstag (opent in nieuw venster)

La Danse Fait Son Show Rouen (Frankrijk) 14 juni 2014
Step in Time - The Final Countdown (demo)

EK Formatie Latin American Düren (Duitsland) 03 mei 2014
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiss A - Duitsland
Double V A-team - Nederland (halve finale)
DSV Dance Explosion A-team - Nederland (halve finale)
Eerste ronde
Prijsuitreiking
Trailer
Finale (opent in nieuw venster)
Halve finale (opent in nieuw venster)
Voorronde (opent in nieuw venster)

Everybody Dance Now 04 april 2014
Double V Latin Team

BelAl Formatie Mortsel (België) 30 maart 2014
DSV Dance Explosion B-team - Fortis Nova

Danse Show et Sportive Reims (Frankrijk) 22 maart 2014
Step in Time - The Final Countdown
Double V A-team - Legends

NK Formatie Almere 15 maart 2014
Step in Time - The Final Countdown
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
DSV D-sync'd - Zorro
DSV Old Forest - Celine
Double V A-team - Legends
DSV Dance Explosion A-team - Fortis Nova
DSV Dance Explosion B-team - Fortis Nova
Double V B-team - Latin Party
Step in Time - The Final Countdown (voorronde)
DSV Dance Impression - Moulin Rouge (voorronde)
DSV D-sync'd - Zorro (voorronde)
DSV Old Forest - Celine (voorronde)
Double V A-team - Legends (voorronde)
DSV Dance Explosion A-team - Fortis Nova (voorronde)
DSV Dance Explosion B-team - Fortis Nova (voorronde)
Double V B-team - Latin Party (voorronde)
NK Formatie 2014 - Volkslied kampioenen
NK Formatie 2014 - Opmars teams

Dance Explosion Cup Bocholt (Duitsland) 01 maart 2014
Step in Time - The Final Countdown
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
DSV Old Forest - Celine
DSV Dance Explosion - Fortis Nova
Double V A-team - Legends
Double V B-team - Latin Party
Step in Time - The Final Countdown (voorronde)
DSV Dance Impression - Moulin Rouge (voorronde)
DSV Old Forest - Celine (voorronde)
DSV Dance Explosion - Fortis Nova (voorronde)
Double V A-team - Legends (voorronde)
Double V B-team - Latin Party (voorronde)
DSV Dance Explosion - Fortis Nova
DSV Dance Explosion - Fortis Nova (general look)
DSV Dance Explosion - Open jurering
DSV Old Forest - Celine

Double V Dance Gala 2014 Hoorn 08 februari 2014
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
Step in Time - The Final Countdown
DSV D-sync'd - Zorro
DSV Old Forest - Celine
Double V A-team - Legends
Gála Társastáncklub Egyesület A-team - Rock You
DSV Dance Explosion - Fortis Nova
Double V B-team - Latin Party
DSV Dance Impression - Moulin Rouge (voorronde)
Step in Time - The Final Countdown (voorronde)
DSV D-sync'd - Zorro (voorronde)
DSV Old Forest - Celine (voorronde)
Double V A-team - Legends (voorronde)
Gála Társastáncklub Egyesület A-team - Rock You (voorronde)
DSV Dance Explosion - Fortis Nova (voorronde)
Double V B-team - Latin Party (voorronde)
Gála Társastáncklub Egyesület B-team - Dear Darling (voorronde)
DSC Aguilatino - Studio 54 (voorronde)
DSC Latinaventura - Magalenha (voorronde)
Double V Dance Gala 2014 - Opmars alle teams
Double V Dance Gala 2014 - Presentatie teams voor jury uitslag
Double V Dance Gala 2014 - Samenvatting
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
Double V A-team - Legends

La danse fait son show Parijs (Frankrijk) 02 februari 2014
Step in Time - The Final Countdown
Double V A-team - Legends
Step in Time, Demonstration Bercy 2014

Step in Time Trophy Wervershoof 25 januari 2014
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
Step in Time - The Final Countdown
DSV D-sync'd - Zorro
DSV Old Forest - Celine
Double V A-team - Legends
DSV Dance Explosion - Fortis Nova
Double V B-team - Latin Party
DSV Dance Impression - Presentatie, finale, uitslag
Step in Time Trophy - Hoogtepunten
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
Double V A-team - Legends
DSV Dance Explosion - Fortis Nova
Double V B-team - Latin Party

Dance to Impress Den Helder 11 januari 2014
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
Step by Step Oberhausen - Ballads of Rock
DSV D-sync'd - Zorro
DSV Old Forest Ballroom - Celine
Boston-Club E.V. Düsseldorf - Pirates of the Carribean
Double V A-team - Legends
DSV Dance Explosion - Fortis Nova
Double V B-team - Latin Party
DSV Dance Impression - Moulin Rouge
DSV Old Forest Ballroom - Celine
Double V A-team - Legends
DSV Dance Explosion - Fortis Nova
Trailer Dance to Impress 2014
Reactie winst Dance Impression
Finaleronde, jurering en prijsuitreiking DSV Dance Impression
Dance to Impress 2014 - Alle rondes
Dance to Impress 2014 - Terugblik DSV Dance Impression

WK Formatie Latin American Bremen (Duitsland) 14 december 2013
Grün-Gold-Club Bremen - Duitsland
Vera Tyumen - Rusland
FG Aachen/Düsseldorf - Duitsland
Zuvreda Klaipeda A - Litouwen
Duet Perm - Rusland
HSV Zwölfaxing - Oostenrijk
Double V A - Nederland
Gala TE - Hongarije
Savaria TSE - Hongarije
CMG Radom - Polen
Elita OCK Oswiecim - Polen
Grün-Gold-Club Bremen A, The Final Countdown - Duitsland
Vera Tyumen Latin Team, You - Rusland
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiß A, Persia-A New Experience - Duitsland
Klaipeda University Zuvedra A, Rio - Litouwen
Duet Perm, High School - Rusland
HSV Zwölfaxing, And the Oscar goes to..... - Oostenrijk
Double V A-team, Legends - Nederland
TSC Schwarz-Gold Wien, Fortis Nova - Oostenrijk
Gala Tarsastancklub, Rock You - Hongarije
Savaria Tancsport Egyesulet, Rainbow over the Paradise - Hongarije
CMG Radom, Disco Sound - Polen
LA Elita OCK Oswiecim, Love Me - Polen
XS Latin Cambridge A-team, Bat out of Hell - Engeland
Double V B-team, Latin Party - Nederland
Vracar Formation Team, Tina Turner - Servië
XS Latin Cambridge B-team, The Blues Brothers - Engeland
Double V A-team, Legends - Nederland
Vracar Formation Team, Tina Turner - Servië

Donau Cup Perchtoldsdorf (Oostenrijk) 30 november 2013
Donaupokal - Internationales Formationsturnier
HSV Zwölfaxing A-team - And the Oscar goes to ....
HSV Zwölfaxing B-Team - Falco
TSC Schwarz-Gold Wien - Fortis Nova
TSC Blau-Grün Wien - I'm Yours
Gala TE - Rock You
Savaria TSE - Rainbow over the Paradise
Szkola Tanca Prestiz - So Excited
TC Inn Casino - Latin Synphony
UFTC Völker - Carlos Santana
DSV Dance Explosion - Fortis Nova
TSC Schwarz Gold Wien - Fortis Nova
TSC HSV Zwölfaxing - Queen
Gála TE A-team - Rock You
Gála TE B-team - Dear Darlin'
Brawko - West Side Story
1. CMG Radom - Disco Sound
UFTSC Perchtoldsdorf - Baila
Efekt Oswiecim - So Excited

Duits Kampioenschap Formatiedansen Braunschweig (Duitsland) 09 november 2013
Grün-Gold-Club Bremen A - The Final Countdown
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiß A - Persia-A New Experience
TSZ Velbert/TC Seidenstadt Krefeld A - Opus
Grün-Gold-Club Bremen B - Siamo Noi
1. TC Ludwigsburg A - Amour Fatal

WK Formatie Standaard Tyumen (Rusland) 28 september 2013
Vera Tyumen, Eternal Love - Rusland
Braunschweiger TSC, Immortality - Duitsland
1. TC Ludwigsburg, Music - Duitsland
Univers Minsk, Best Moment in Time - Wit-Rusland
Step in Time, Change - Nederland
Olympia Gatchina, Mozart - Rusland
Khatan Tuul, Phantom of the Opera - Mongolië
Interklub Bratislava, Burning Down - Slowakije
DSV Old Forest, Celine - Nederland
Vera Tyumen - Rusland
Braunschweiger TSC - Duitsland
1. TC Ludwigsburg - Duitsland
Univers Minsk - Wit-Rusland
Step in Time - Nederland
Olympia Gatchina - Rusland
From Tyumen for Step in Time

World DanceSport Games, Formatie Standaard en Latin American Kaohsiung ( Taiwan) 16 en 17 september 2013
Latin American A-finale Double V A-team minuut 08.40 - 16.56
Latin American B-finale
Latin American Eerste ronde Double V A-team minuut 05.20 - 12.42
Standaard A-finale
Standaard B-finale Step in Time minuut 08.00 - 14.15
Standaard Eerste ronde Step in Time minuut 12.00 - 19.20
Double V A-team - Do Your Dance
Floris Team - Do Your Dance
Braunschweiger TSC - Stamp Your Feet
Gála TE - Stamp Your Feet

Choreography in Formation Stuttgart (Duitsland) 13 augustus 2013
Roberto Albanese - Choreography in Formation - Lecture

EK Formatie Latin American Vilnius (Litouwen) 18 mei 2013
Klaipeda University Zuvedra A - Litouwen
Vera Tyumen - Rusland
Grün-Gold-Club Bremen A - Duitsland
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiss A - Duitsland
HSV Zwölfaxing Sektion Tanzsport A - Oostenrijk
TSC Schwarz-Gold Wien - Oostenrijk
Klaipeda University Zuvedra B - Litouwen
Gala Tarsastancklub - Hongarije
Double V A-team - Nederland
Mechta Krasnodar - Rusland
Savaria Tancsport Egyesulet - Hongarije
Double V B-team - Nederland
LA CMG Junior - Polen

Regionalliga West Standard Leverkusen (Duitsland) 04 mei 2013
DSV Dance Impression - Elvis Presley

NK Formatie Almere 13 april 2013
Step In Time - Change
DSV Dance Impression - Elvis Presley
D-sync'd - Zorro
DSV Old Forest Ballroom - Celine
Double V A-Team - True Colors
Dance East Latin - I'm Yours
Double V B-Team - Latin Party
Double V C-Team - Latin Party

Double V Dance Gala 2013 Hoorn 23 maart 2013
TSC Schwarz-Gold Göttingen A - Believe!
Step In Time - Change
DSV Dance Impression - Elvis Presley
DSV Old Forest Ballroom - Celine
Double V A-Team - True Colors
Dance East Latin - I'm Yours
TTC Rot-Weiss-Silber Bochum e.V. - All of me
Double V B-Team - Latin Party
DSC Aguilatino - Music
Double V C-Team - Latin Party
Impressie Double V Dance Gala 2013

Step In Time Trophy 2013 Wervershoof 12 januari 2013
Step In Time - Change
DSV Dance Impression - Elvis Presley
Dance Rhapsody
DSV Old Forest - Celine
Double V A-Team - True Colors
Dance East Latin - I'm Yours
TSG Bremerhaven A-team - Move Your Body
Fever Dance Company - Top Gun
Double V B-Team - Latin Party

WK Formatie Latin American Bremen (Duitsland) 8 december 2012
Grün-Gold-Club Bremen A - Blast
Klaipeda University Zuvedra I - Rock You Like A Hurricane
Vera Tyumen - Around the World
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiss A - Like a Rose
HSV Zwölfaxing Sektion Tanzsport A - And the Oscar goes to ...
Klaipeda University Team Zuvedra II - Cuba
Double V A-team - True Colors
Dance East Latin - I'm Yours

WK Formatie Standaard Ludwigsburg (Duitsland) 24 november 2012
TSC Braunschweig, Duitsland
1. TC Ludwigsburg, Duitsland
Vera Tyumen, Rusland
TSC Univers Minsk, Wit-Rusland
Olympia Gatchina, Wit-Rusland
Step In Time, Nederland
DSV Old Forest, Nederland

Duits Kampioenschap Formatiedansen Düsseldorf (Duitsland) 11 november 2012
1. TC Ludwigsburg A
TSC Schwarz-Gold Göttingen
Grün-Gold-Club Bremen A
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiß A
TSZ Velbert A
Grün-Gold-Club Bremen B

Westfriese Formation Cup Hoorn 4 november 2012
Step in Time - Change
DSV Old Forest Ballroom - Celine
Double V A-team - True Colors
Dance East Latin - I'm Yours
DSC Aguilatino - Music
Double V B-team - Latin Party
DSC Latinaventura - Queen
DSV Old Forest Latin - Drums Project

EK Formatie Latin American Wenen (Oostenrijk) 5 mei 2012
Klaipeda University Zuvedra A - Rock You Like A Hurricane
Vera Tyumen - Around the World
Grün-Gold-Club Bremen A - Blast
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiss A - Like a Rose
HSV Zwölfaxing Sektion Tanzsport A - And the Oscar goes to ...
TSC Schwarz-Gold Wien - Siamo Noi
Double V A-team - True Colors
Dance East Latin - I'm Yours

NK Formatie Zevenbergen 21 april 2012
DSV Moving Action - Pirates
Dance East Ballroom - Musica E
DSV Old Forest Ballroom - Celine
Double V A-team - True Colors
Dance East Latin - I'm Yours
Double V B-team - Symphonica in Rosso

Westfriese Formation Cup Hoorn 25 maart 2012
TSC Schwarz-Gold Göttingen A - Believe!
DSV Moving Action - Pirates
Step in Time - The Magic of Love
DSV Old Forest Ballroom - Celine
Double V A-team - True Colors
Dance East Latin - I'm Yours
Double V B-team - Symphonica in Rosso

Internationale Double V Formation Cup Almere 11 februari 2012
DSV Moving Action - Pirates
Step in Time - The Magic of Love
Dance East Ballroom - Musica E
DSV Old Forest Ballroom - Celine
Double V A-team - True Colors
Dance East Latin - I'm Yours

Step In Time Trophy 2012 Wervershoof 14 januari 2012
DSV Moving Action, Waalwijk - Pirates
Step In Time, Grootebroek - The Magic of Love
Dance East Ballroom, Oldenzaal - Musica E
DSV Old Forest, Oudenbosch - Celine
Dance East Latin, Oldenzaal - I'm Yours
Double V B-Team, Hoorn - Symphonica in Rosso
Promofilmpje SIT-Trophy 2012

WK Formatie Latin-American Vilnius (Litouwen) 3 december 2011
Klaipeda University Zuvedra A, Litouwen
Vera Tyumen, Rusland
TSC Aachen / Dusseldorf, Duitsland
Double V A-Team - True Colors

WK Formatie Standaard Braunschweig (Duitsland) 26 november 2011
Braunschweig TSC, Duitsland
Vera Tyumen, Rusland
ST Lotos Jantar Elbag, Polen
TC Ludwigsburg, Duitsland
Impuls Cheliabynsk, Rusland
TSC Univers Minsk, Wit-Rusland
Interclub Bratislava, Slowakije
Silver TSE Scentes, Hongarije
Step In Time, Nederland
Moving Action, Nederland
Fortuna Polotsk, Wit-Rusland
No Limits, Belgie

Duits Kampioenschap Formatiedansen Bremen (Duitsland) 12 november 2011
Braunschweiger TSC A
1. TC Ludwigsburg A
OTK Schwarz-Weiß Berlin
TSC Schwarz-Gold Göttingen
Grün-Gold-Club Bremen A
FG TSZ Aachen/TD TSC Düsseldorf Rot-Weiß A
TSZ Velbert A
TSG Quirinus Neuss A

NK Formatie Almere 8 oktober 2011
Moving Action A-team, Waalwijk - Pirates
Step in Time, Grootebroek - The Magic of Love
Dance East Ballroom, Oldenzaal - Musica E
Moving Action B-Team, Waalwijk - James Bond
Double V A-Team, Hoorn - True Colours
Dance East Latin, Oldenzaal - I'm Yours
Double V B-Team, Hoorn - Symphonica in Rosso

EK Latin Formatie Tyumen (Rusland) 7 mei 2011
Vera Tyumen, Rusland
Zuvedra A, Litouwen
FG Aachen – Dusseldorf A-Team, Duitsland
HSV Zwolfaxing Sektion Tanzsport, Oostenrijk
TSC Schwarz-Gold Wien, Oostenrijk
Zuvedra B, Litouwen

GP Oldenzaal 3 april 2011
Moving Action - James Bond
Step in Time - Magic of Love
Dance East Ballroom - Jungle Fever
Dance East Latin - Move
Double V C-team - Summertime
Reportage RTV Losser/ Oldenzaal

Vierlanden Toernooi Almere 12 februari 2011
Moving Action - James Bond
Step in Time - Magic of Love
Dance East Ballroom - Jungle Fever
Double V A-team - True Colors
Dance East Latin - Move
Double V B-team - Shake your Tailfeather
Double V C-team - Summertime

Step in Time Trophy Wervershoof 15 januari 2011
Step in Time - Magic of Love
Dance East Ballroom - Jungle Fever
Double V A-team - True Colors
Dance East Latin - Move

NK formatie 4 december 2010
Moving Action - Queen
Step in Time - Magic of Love
Dance East Ballroom - Jungle Fever
Double V A-team - True Colors
Dance East Latin - Move
Double V C-team - Summertime
La Danza - Incredible India

Duitse Kampioenschappen Latin formatie 13 november 2010
GGC Bremen A - Genesis
TSZ Velbert - Fame
TSZ Aachen-Düsseldorf - Like a Rose
TSG Quirinus Neuss - I am yours
TSG Bremerhaven A - Soulution
GGC Bremen B - New York-Rio-Tokio
Aachener TSC Blau-Silber - Viva la Vida
TSG Backnang A - Stones

WK Formatie Latin Moskou (Rusland) 30 oktober 2010
Vera Tyumen, Rusland
Zuvedra Klaipeda A, Litouwen
Grün-Gold-Club Bremen, Duitsland
TSZ Velbert, Duitsland
Zuvedra Klaipeda B, Litouwen
Tsveta Radugi Tambov, Rusland
Doube V A-team, Nederland
Star Ulaanbaatar, Mongolië
Botafogo Dance Ensemble, Hongarije
HSV Zwölfaxing, Oostenrijk
Dance East Latin, Nederland

WK Formatie Standaard Elblag (Polen) 23 oktober 2010
Khatan Tuul, Mongolië
Krok Radec, Tsjechië
Lotos Jantar, Polen
Braunschweig, Duitsland
TC Kosice, Slowakije
TC Ludwigsburg, Duitsland

EK Formatie Standaard Ludwigsburg (Duitsland) 25 september 2010
Moving Action - Tribute to Queen
Step in Time - Mary Poppins

EK Formatie Latin 8 mei 2010
Double V A-team - Symphonica in Rosso

Grand-Prix van Kerkdriel 11 april 2010
DSV Voetisch - Passionata
Step in Time - Mary Poppins
DSV Old Forest

Vierlanden Toernooi Mortsel (België) 27 maart 2010
DSV Voetisch - Passionata
Moving Action - James Bond
Step in Time - Mary Poppins

Grand-Prix van Hoorn 6 maart 2010
Moving Action - James Bond
La Danza - Hypnose

WK Standaard Ludwigsburg (Duitsland) 28 november 2009
TC Ludwigsburg, Duitsland
Vera Tyumen, Rusland
Braunschweiger TSC, Duitsland
Moving Action, Nederland

NK Formatie Almere 7 november 2009
Dance-East Ballroom - Jungle Fever
Double V A-team - Symphonica in Rosso
Double V B-team - Shake your Tailfeather
DSV Voetisch - Passionata
Step in Time - Mary Poppins

EK Standaard Miskolc 17 oktober 2009
Moving Action - James Bond

Grand-Prix van Kerkdriel 18 januari 2009
Double V A-team - Symphonica in Rosso
Moving Action - James Bond
DSV Voetisch - Cirque du Soleil

NK Formatie Almere 8 november 2008
Dance-East A-team - MOVE
Double V A-team - Symphonica in Rosso
Double V B-team - Latin Party
La Danza - Cuba
In2Motion - Pirates

WK Formatie Standaard, 11 october 2008, Kishinev, Moldavië
Kodryanca Kishinev, Moldavië

Grand-Prix van Oldenzaal 6 april 2008
Double V A-team - Shake your Tailfeather

Grand-Prix van Hoorn 10 februari 2008
Moving Action - Africa
Double V B-team
Dance East A-team - MOVE
Dance East B-team - La Dolce Vita

Masters Parijs Bercy 2 februari 2008
Double V A-team - Shake your Tailfeather
Moving Action - Africa

Grand-Prix van Kerkdriel 20 januari 2008
Moving Action - James Bond
Moving Action - Africa
Double V A-team - Shake your Tailfeather

NK Formatie Mierlo 3 november 2007
Dance-East - Move
Double V A-team - Shake your Tailfeather
La Danza - Hero

Grand-Prix van Oldenzaal 13 mei 2007
Dance-East A-team - La Dolce Vita
Dance-East B-team - Salsa Caliente
Double V A-team - Shake your Tailfeather
La Danza - Latin Guitar '06

Grand-Prix van Hoorn 25 februari 2007
Double V A-team - Shake your Tailfeather
Double V B-team - Latin Party
La Danza - Latin Guitar '06

Grand-Prix van Kerdriel 21 januari 2007
In2Motion - Pirates

NK Formatie 2006 Mierlo
Moving Action - Russia

EK Formatie Standaard Polen 26 november 2005
Moving Action - Africa

EK Formatie Latin 21 mei 2005
Double V A-team - Latin Party

Grand-Prix van Hoorn 20 maart 2005
Double V A-team - Latin Party

WK Formatie Standaard, 4 december 2004, Braunschweig (Duitsland)
Vera Tyumen, Rusland

NK Formatie 25 oktober 2003
Moving Action - Africa

Grand-Prix van Zevenbergen 11 mei 2003
Moving Action - Classics Today

EK Formatie Latin 2002
Double V A-team - Indian Summer

WK Standaard 2000
Moving Action - Chicago

EK Standaard 1999
Moving Action - Rood Oranje

EK Standaard 1997
Moving Action - Jack

NK Formatie 29 oktober 1989
Quick Motion Soest


Volg ons op Twitter Formatiedansen.nl op Twitter
/Formatiedansen

Follow Formatiedansen on Twitter

Agenda 2015
7/2 Double V Dance Gala
1/3 Regionalliga West
1/3 Civic Open
8/3 Regionalliga West
8/3 Bel-aL
14/3 Regionalliga West
1/3 Northern Masters
21/3 Bel-aL
28/3 Dance Explosion Gala
11-12/4 Junior Blackpool
18/4 Regionalliga West
19/4 Bel-aL Guldensporen
25/4 Regionalliga West
26/4 Bel-aL Dama Cup
9/5 BK Bel-aL
10/5 FTA Competition
27/5 Blackpool Festival
29/5 Blackpool Festival
30/5 Oostenrijks Kamp.
14/6 UK Formation
19/9 DAT-wedstrijd
17-20/10 Blackpool Sequence
31/10 NK Formatiedansen
14/11 Duits Kampioenschap
19-21/11 British Championships
28/11 WK Standaard
28/11 Donau-Cup
12/12 WK Latin American

TV-gids tip!
10/2 Formatiedans 2015
11/2 Formatiedans 2015
12/2 Donaupokal
13/2 Donaupokal
14/2 Donaupokal

Advertenties
Danskleding
Make-up
Haarstukjes
Muziek
Choreografie
Foto/video
Trainers
Trainingslocaties
Advertentie plaatsen

Prestaties per team

De historie van...
Teams Standaard
Moving Action
Step in Time
DSV Voetisch
Teams Latin American
Double V

© Copyright: 2014 Dancedemo en Kramer IT - Disclaimer